Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Album Laura J (tradycyjny 60 białych stron)

Album Laura J (tradycyjny 60 białych stron)

2817

Koszt dostawy: od 11zł

ten produkt wyślemy : Cz, 08.12

Dostępność: Brak w magazynie

44,00 zł

Szczegóły

Jasny i elegancki.

Materiałowa okładka to świetne połączenie dwóch materiałów o różnym wzorze i fakturze. Materiał ( satyna) jest śliski i gładki.
Kolory są stonowane i utrzymane w jednej, biało-kremowo-złotej tonacji. Dół okładki jest o ton jaśniejszy od góry, która w zależności od kąta padania światła oraz jego natężenia, zmienia barwy wpadając w lekko złoty odcień.
Materiały połączone są prostą, satynową wstążką przez co całość wygląda przyjemnie i spójnie.
W środku znajduje się prostokątna ramka obleczona identycznym materiałem jak dół albumu. Pod ramką malutka, satynowa wstążeczka. W ramce możecie Państwo umieścić swoje ulubione zdjęcie ślubne.
Uwaga: ramka na zdjęcie jest pionowa i większa niż ta na zdjęciu.

Tył albumu oraz grzbiet jest identyczny z przodem, oczywiście bez okienka.
W środku znajdują się białe, tradycyjne karty przekładane ładnym pergaminem. Karty są oczywiście wszywane w grzbiet okładki, dzięki czemu album zyskuje trwałość.
 
Album idealny jest dla osób szukających albumu na średnią ilość zdjęć.  Można w nim umieścić do 180 zdjęć wielkości 10x15 ponieważ na jednej karcie albumu zmieścić można do 3 zdjęć tej wielkości.
 
Piękny prezent ślubny lub na rocznicę ślubu.
 
W albumach klasycznych bardzo istotne jest staranne wklejenie zdjęć. W tym celu polecamy Państwu fotonarożniki fotoprzylepce.