Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Album Wonderland Jezioro (40 stron pod folię)

Album Wonderland Jezioro (40 stron pod folię)

DRS-20

Koszt dostawy: od 11zł

ten produkt wyślemy : Pt, 01.12

Dostępność: Brak w magazynie

14,00 zł

24.5x29

Szczegóły

Pejzaże.

Okładka albumu wykonana jest z błyszczącego kartonu.
Ozdobiono ją zdjęciem przedstawiającym jezioro. Na zdjęciu umieszczono trzy małe zdjęcia w ramce oraz napis: Photo Album.

Grzbiet albumu oraz jego tył są zdobione w ten sam sposób co przód albumu..
 
W środku znajdują się grube, kremowe karty umieszczone na spirali. Karty mają delikatne zdobienie w postaci lekko wypukłych linii. Dodatkowo na brzegu każdej karty znajduje się zdobienie, które zabezpiecza przed zabrudzeniem i wzmacnia karty. 

Album samoprzylepny to album, w którym zdjęcie umieszcza się na tle i zakrywa folią. Zalety takiego albumu "pod folię" są oczywiste: macie Państwo możliwość zmiany kolejności, wymiany czy też poprawienia zdjęcia bez uszczerbku dla wyglądu albumu. W albumie takim można umieścić zdjęcia różnych rozmiarów od 9x13, poprzez 15x21 aż do rozmiarów nietypowych np. kwadratów.

Albumy takie mają bardzo duża wytrzymałość ponieważ karty na których zdjęcia są umieszczane są grube i dodatkowo zamocowane na spirali, dzięki czemu łatwo je przekładać.

Chcielibyśmy przy okazji obalić mit dotyczący odklejających się folii, który powstał na początku istnienia tego typu albumów. Obecnie używamy kilka takich albumów przy czym w każdym z nich po kilka razy wymieniano zdjęcia a żadna folia nie odchodzi ani na milimetr.