Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Komunia

albumy komunijnePierwsza Komunia Święta to najważniejsza uroczystość w życiu dziewięciolatka. Uroczystość Pierwszej Komunii uwieczniana jest najczęciej przez zawodowego fotografa, a powstałe w ten sposób zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy.

Albumy na fotografie z I Komunii Świętej

Dla klientów naszego sklepu przygotowaliśmy szeroką i bogatą ofertę albumów na zdjęcia komunijne. W naszej ofercie znajdują sie zarówno albumy tradycyjne, albumy kieszeniowe i przede wszystkim jamniki czyli mini-albumy na kilka zdjęć komunijnych. Oferujmey także zdobione motywami komunijnymi koperty na kilkanaście zdjęć oraz teczki, które przeznaczone są na większą ilość zdjęć (do 30). Jeżeli macie Państwo 50 lub 100 zdjęć wielkości 15x23 to polecamy pudełka na zdjęcia.

Produktów od 1 do 33 z 169

Produktów od 1 do 33 z 169

Przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej jest dla dziecka oraz całej rodziny niezwykłą chwilą, pełną pozytywnych emocji i wzruszeń. Ten niezwykły czas warto uwiecznić na zdjęciach, do których będzie można wrócić przy okazji wspominania tych magicznych chwil. Podczas ceremonii w kościele i po uroczystości wykonywane są profesjonalne zdjęcia komunijne, zdjęcie grupowe z księdzem oraz zdjęcia portretowe. Często pojawia się też pomysł organizacji sesji plenerowej komunijnej, wykonywanej prywatnie, przez indywidualnie wybranego fotografa. Na zdjęcia, wykonywane własnym aparatem również musi znaleźć się odpowiednie miejsce.

Albumy na zdjęcia komunijne

Albumy komunijne są najlepszym sposobem na przechowywanie zdjęć z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Fotografie, upamiętniające przyjęcie sakramentu przez dziecko są wyjątkowo emocjonalne. Zdjęcia wymagają więc niezwykłej oprawy, podkreślającej doniosłość wydarzenia. W naszej ofercie dostępna jest najnowsza kolekcja albumów przeznaczonych na zdjęcia komunijne pasujące do stylu uroczystości. Jasne, najczęściej białe albumy dostępne są w wielu wersjach tematycznych, spośród których na szczególną uwagę zasługują motywy religijne oraz modne, kwiatowe wzory. Oferujemy albumy na kilka zdjęć, wykonanych przez profesjonalistę, mini albumy, kartonowe koperty na fotografie komunijne, a także standardowej wielkości albumy, w których zmieści się kilkaset zdjęć.

Stylowe albumy komunijne dla dzieci

Albumy na komunijne fotografie staną się dla dzieci ważną pozycją na regale. Gustowna oprawa sprawia, że album na zdjęcia z Pierwszej Komunii doskonale oddaje powagę sytuacji. Dziecko będzie być dumne ze swojego, wielkiego dnia oraz albumu, w którym znajdą się zdjęcia, upamiętniające te chwile. Albumy, przeznaczone na niewielką liczbę zdjęć wykonane zostały w modnej stylistyce, nawiązującej do motywów komunijnych. Eleganckie albumy będące w stanie pomieścić nawet kilkaset zdjęć zachwycają swoją klasyczną, stonowaną stylistyką, która nie wychodzi z mody. Albumy na fotografie z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej to doskonałe uzupełnienie prezentu dla dziecka, przyjmującego sakrament. Podaruj fotograficzny album komunijny, który po kilkunastu latach nadal będzie wyglądał doskonale.