Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

albumy wsuwane

albumy kieszenioweAlbumy uniwersalne wyposażone w kieszenie to jeden z najczęstszych wyborów naszych klientów, ze względu na dobrą ochronę fotografii przed zniszczeniem i blaknięciem.
Albumy wsuwane czyli kieszeniowe należy dopasować do wielkości zdjęć, które mamy wydrukowane.
Dobrym wyborem są także albumy mieszczące kilka mniejszych fotografii na jednej stronicy.
Szeroki wybór dostępnych okładek, ułatwia wybranie albumu pasującego do umieszczonych w nim zdjęć.

Produktów od 1 do 33 z 252

Produktów od 1 do 33 z 252

Wśród zróżnicowanej oferty albumów na zdjęcia, produkty zapewniające tradycyjną formę przechowywania fotografii cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Albumy kieszeniowe sprawiają, że możesz swoje wspomnienia aranżować nieskończoną ilość razy. Fotografie z wakacji, zdjęcia dzieci, z wydarzeń rodzinnych, sportowych oraz kulturalnych można umieszczać w kieszeniach i dowolnym momencie zmienić ich umiejscowienie. Kreuj świat swoich najpiękniejszych wspomnień z albumami, tworzącymi nieograniczone możliwości aranżacji.

Albumy kieszeniowe na fotografie według Twoich wymagań

Albumy dostępne w naszym sklepie cechuje najwyższa jakość wykonania. Wybierz stylowe albumy kieszeniowe, zawierające praktyczne, przezroczyste kieszenie. Dzięki nim Twoje najcenniejsze fotografie nie wyblakną oraz nie ulegną zniszczeniu, a jeśli postanowisz po jakimś czasie zmienić kolejność ich ułożenia wystarczy, że wyjmiesz je z kieszeni albumu i włożysz do innej. Albumy kieszeniowe na zdjęcia nie wymagają użycia kleju i rzepów, aby zapewnić fotografiom bezpieczne miejsce oraz pełną ekspozycję. W ofercie znajdują się albumy z kieszeniami, dopasowane wielkością do formatu Twoich zdjęć. Wybierz album, w kieszeniach którego z łatwością umieścisz zdjęcia w formacie 9x13 cm, 10x15 cm, 13x18 cm, 15x21 cm, 15x23 cm, 13x19 cm, 11,5x15,5 cm oraz zdjęcia z instaxa.

Asortyment naszych kieszeniowych albumów na fotografie jest bardzo zróżnicowany i odpowiada potrzebom większości klientów. Posiadamy w ofercie albumy małe, średnie, duże i bardzo duże, oferując przechowywanie kilkunastu, a nawet kilkuset zdjęć w bezpiecznym, precyzyjnie przygotowanym albumie. Kieszeniowe albumy do zdjęć są produktami, wyróżniającymi się dopasowaną do tematyki fotografii okładką. Uniwersalna lub tematyczna grafika umieszczona na okładce, pozwoli dobrać album kieszeniowy według Twoich potrzeb. Poszukujesz albumu na zdjęcia z wakacji? A może chcesz wręczyć go w prezencie na imieniny, rocznicę, z okazji narodzin dziecka lub na chrzest? Wybierz stylowy album kieszeniowy, którego oprawa zachwyca gustowną stylistyką oraz wysoką jakością wykonania.