Back to Top

wyprzedaż albumów firmy Walther

sale waltherRaz do roku firma Walther wyprzedaje część swojego asortymentu. Albumy są pełnowartościowe a ceny bardzo korzystne ponieważ obniżka sięga 40 procent. To jedyna taka okazja, żeby kupić w tej cenie albumy Walthera. Ceny widoczne przy produkcie to ceny wyprzedażowe.

W tym roku wyprzedawane są dwie kolekcje: Sinfonia oraz Fun.
Albumy SINFONIA to jedyne albumy na śrubie, które otwierają się całkowicie na płasko. Albumy łącza w sobie tradycyjny, introligatorski i elegancki wygląd z technologią FLAT-BOOK. Albumy, dzięki nietypowym rozmiarom oferują większą swobodę w układaniu zdjęć. W zależności od wielkości pomieszczą zdjęcia małe, duże (np. 20x30) oraz panoramy. Dzięki innowacyjnej technologii FLAT-BOOK karty rozkładają się na płasko. Specjalna folia łącząca kartę pod śrubą z kartą, na której umieszcza się zdjęcia ułatwia swobodne przekładanie kart i rozkładanie ich na płasko ponieważ folia działa jak zawias. Folia ułatwia nie tylko przeglądanie zdjęć, ale także ich wklejanie. Bezkwasowy karton w różnych kolorach jest bardzo gruby i sztywny. Okładki zostały wykonane z wysokiej jakości papierów introligatorskich, skór ekologicznych i materiałów. Albumy doskonale sprawdzą się także jako księgi gości ponieważ nie mają pergaminów.

Albumy FUN okienka pokryte są papierem o fakturze płótna. Mają białe karty umieszczone na czarnej spirali oraz okładki w 5 kolorach. Nietypowym rozwiązaniem jest kolorowa, pierwsza karta, która widoczna jest w okienkach. Dzięki niej okienko może pozostać puste a można także umieścić na niej swoje zdjęcia. Karty w albumie są dość duże więc dają swobodę w układaniu zdjęć.