Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Bardzo duże albumy wsuwane do 500-600 zdjęć

Fotografie w bardzo dużych albumach wsuwanych opowiadają historię. To scena, na której rozkładasz poszczególne rozdziały z życia. Taka pojemność pozwala Ci na zaprezentowanie aż 10 zdjęć na raz. Kiedy fotografia jest Twoją pasją i uwielbiasz zatrzymywać w kadrze niezapomniane chwile, album wsuwany na 500-600 zdjęć jest dla Ciebie.

25 produkt(ów)

25 produkt(ów)

Teraz możesz wszystkie pamiątki poukładać i w sposób bezpieczny przechowywać przez długie lata. Taki album to podstawa rodzinnych pamiątek. Zebrane w jednym miejscu posłużą także przyszłym pokoleniom. Historia, jaką snuje opowieść Twojej famili i ludzie, którzy ją tworzyli i tworzą, to ważne dziedzictwo. Chroni przed niepamięcią i zapomnieniem. Pozostawia mocne korzenie.

Jakie są bardzo duże albumy wsuwane do 500-600 zdjęć

Bardzo duże albumy mieszczące od 500 do 600 zdjęć to poręczne organizery, które pozwalają na umieszczenie fotografii w standardowym rozmiarze 10x15. Taka wielkość zdjęcia jest idealna, ponieważ zachowuje optymalną rozdzielczość, przy wyjątkowo dobrze prezentującym się obrazie. Albumy zawierają wsuwane kieszonki, dzięki którym możesz wielokrotnie zmieniać kolejność ekspozycji zdjęć. Każdy obraz możesz opisać i opatrzyć datą, a potem taką karteczkę wsunąć poniżej. Pamięć ludzka jest ulotna, warto zadbać o dodatkowe informacje. Albumy wsuwane na 500 i 600 fotografii to produkty, których estetyka zachwyca. Szeroka gama kolorów i materiałowych faktur pozwala ci na wybór takiej sztuki, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, żeby rodzinny album dopasować do stylistyki wnętrza. Niech dobrze komponuje się z resztą otoczenia domu.

Oprawa i jakość wykonania w bardzo dużych albumach ma znaczenie

Albumy to staranna, ręczna praca, w której szycie pojedynczych kart jest cechą przesądzającą o wysokiej jakości produktu. Masz pewność, że to solidny artykuł. Klejenie kart w tym przypadku nie zdałoby egzaminu, produkt popękałby już po kilku przełożeniach stron. Zaletą są przekładane kartony dystansujące, które zapobiegają rozchylaniu się albumu po wypełnieniu zdjęciami. W ofercie masz do wyboru oprawy klasyczne, z ekoskóry, które kolorystycznie nawiązują do starych, wiekowych ksiąg. Nowoczesne dla odmiany zostały pokryte błyszczącym, twardym kartonem, który cechuje wyjątkowość deseni, z modnymi motywami kwiatów, zielonych liści i krajobrazów. Wszystkie modele bardzo dużych albumów pomieszczą od 500 do 600 zdjęć.

Bardzo duży album wsuwany do 500-600 zdjęć – zalety

Albumy wsuwane przeznaczone na 500 i 600 zdjęć są przede wszystkim praktyczne. Masz możliwość uporządkowania dużej ilości fotografii w jednym albumie. To ogromna zaleta – oszczędność miejsca na półce. Nie musisz wydzielać dodatkowych miejsc w regale, żeby wstawić kilka mniejszych sztuk. Jeden bardzo duży album wsuwany do 500-600 fotografii w funkcjonalny sposób rozwiązuje ten problem. Inne korzyści z posiadania tego produktu to:

  • wysoka jakość wykonania – ręczne szycie każdej strony i oprawa wykonana z ekoskóry lub grubego kartonu gwarantują długoletnie, wygodne użytkowanie albumu,
  • trwałość – produkt nie rozpada się, zdjęcia nie wypadają; wszystkie fotografie pozostają na swoim miejscu, dzięki temu możesz w wygodny sposób korzystać z albumu przez długie lata,
  • szeroki wybór opraw – od tradycyjnych po nowoczesne kolory i wzory,
  • duża pojemność – 500 lub 600 zdjęć to olbrzymia ilość fotografii w jednym miejscu.

Bardzo duży album wsuwany jest dedykowany pasjonatom fotografii, zawodowcom i osobom, które mają ogromne poszanowanie do rodzinnych pamiątek. To również idealny pomysł na prezent urodzinowy bądź ślubny. Dzięki niemu możesz ocalić wiele wspomnień od zapomnienia.