Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Duże albumy wsuwane do 300-400 zdjęć

Album wsuwany pojemności od 300 do 400 zdjęć to doskonałe rozwiązanie do uporządkowania sporej ilości ważnych dla Ciebie fotografii. To aż 300-400 kieszonek, w których bez problemu umieścisz rozmiary zdjęć: 10x15 lub 9x13. Obrazy prezentowane są na jednej stronie w poziomie – 3 sztuki lub na jednej stronie w ilości 5 sztuk – 3 w poziomie i 2 w pionie. Za jednym razem widzisz 6 albo 10 zdjęć, co ułatwia ekspozycję poszczególnych historii za pomocą zdjęć.

Produktów od 1 do 33 z 58

Produktów od 1 do 33 z 58

W tej pojemności masz do wyboru niezliczony wybór produktów o bogatej kolorystyce, stylu, formacie i rodzaju materiału. Wśród albumów na 300 i 400 zdjęć wsuwanych wybierzesz tematyczne sztuki jak na przykład przepiękny album dziecięcy w pudełku TUTTI lub takie, które doskonale wpiszą się w Twoją pasję – scrapbooking.

Stwórz tematyczny pokaz z dużym albumem na 300-400 zdjęć wsuwanych

Album na zdjęcia wsuwane przeznaczony do 300-400 fotografii to produkt, który jest wspaniałym prezentem na każdą okazję. Na urodziny, na zakończenie wspólnych podróży i ważnych okresów życiowych, spędzonych razem. Niezależnie od tego, kim jest adresat takiego upominku, możesz wybierać pomiędzy wzorami klasycznymi i nowoczesnymi. Ciemne albumy z ekoskóry będą odpowiednie do tworzenia rodzinnych, wielopokoleniowych pamiątek. Jasne wzory zarezerwuj jako pamiątkę ślubną lub komunijną. Dla fashionistek sprawdzą się takie oprawy jak New Green lub Vintage. Słodkie motywy Gedeon Lena czy Pszczoła lub Baranek dedykowane są albumom dziecięcym.

Jakie są duże albumy wsuwane do 300-400 zdjęć?

To albumy wykonane z dużą starannością. Każda strona jest ręcznie szyta, co daje gwarancję, że album nie rozsypie się po przełożeniu kilka razy stron. To dość grube albumy, w których klejenie nie wchodzi w grę, jeśli mówimy o rzetelnie wykonanym albumie i jego jakości. Każda sztuka zawiera karton dystansujący, który zabezpiecza rozchyleniu się albumu po umieszczeniu w nim od 300 do 400 zdjęć. Pod fotografiami znajduje się miejsce na karteczkę z opisem. To, co zapisane, nie umknie z pamięci. Warto umieścić pod obrazem choćby datę lub parę słów na temat obrazu, by kiedyś w pamięci przywołać jak najwięcej skojarzeń związanych z obrazem. Duże albumy wsuwane do 300-400 zdjęć umożliwiają łatwe wkładanie zdjęć i zmianę ich chronologii, ponieważ zdjęcia bezproblemowo wsuwa się w kieszonki.Dlaczego warto mieć taki album?Albumy na 300-400 wsuwanych zdjęć to produkty, które są wyposażeniem każdego domu. Nie ma tradycji bez rodzinnego albumu. Jeżeli jesteś pasjonatem zatrzymywania w kadrze ważnych i ulotnych chwil, to taki album jest dla Ciebie. To wyjątkowe produkty, ponieważ:  • mają dużą pojemność – bezpiecznie przechowasz w nich do 400 zdjęć,
  • wybierasz pomiędzy dwoma rozmiarami ­– standardowym 10x15 lub mniejszym 9x13,
  • są szyte ręcznie – daje to gwarancję, że album nie rozpadnie się po kilkakrotnym wzięciu do ręki,
  • mają bogatą ofertę – wybierasz kolor i materiał, jaki najbardziej Ci odpowiada,
  • są w każdym stylu – możesz nabyć formę klasyczną lub nowoczesną,
  • są dla każdego – taki album nadje się na prezent dla babci, mamy, przyjaciółki, dziecka,
  • dobrze organizują zdjęcia z każdej, ważnej chwili Twojego życia – w ofercie znajdziesz albumy z okazji narodzin dziecka, komunii, ślubu, urodzin.