Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Albumy na zdjęcia wsuwane 13x18

Już od ponad dwustu lat fotografia jest niezastąpionym sposobem na utrwalenie ulotnych momentów. Zdjęcia w popularnym formacie 13x18 to nie tylko fizyczny zapis wspomnień, ale też podróż w czasie do nastroju i emocji, które towarzyszyły ich wykonaniu. Dlatego ważne jest, by zapewnić im odpowiedni sposób przechowywania i ochronę. Format 13x18 jest na tyle duży, że pozwala cieszyć się zdjęciami idealnej jakości z widocznymi detalami. Sprawdzi się przy imprezach okolicznościowych, jak i przy chwytaniu momentów codzienności. Przy odpowiedniej konserwacji fotografie 13x18 będą cieszyć nasze oko latami

Produktów od 1 do 33 z 55

Produktów od 1 do 33 z 55

Albumy fotograficzne przeznaczone do zdjęć wsuwanych 13x18

Albumy wsuwane do zdjęć 13x18posiadają szereg przezroczystych kieszonek, które chronią zdjęcia przed odciskami palców, zabrudzeniami i zarysowaniami, a przy tym idealnie je eksponują. Ich dodatkową zaletą jest możliwość zmienienia kolejności w dowolnym momencie, ponieważ przechowywanie fotografii w tego typu albumach nie wymaga użycia kleju czy rzepów. W każdym momencie można też wymienić zdjęcie na inne.W naszej ofercie znajdują się albumy kieszeniowe 13x18, dedykowane różnym okazjom: komunijne, ślubne, dziecięce, z okazji chrztu, ale też albumy uniwersalne. Sprawdzą się jako prezent zarówno dla nas samych, jak i naszych najbliższych.Rodzaje albumów wsuwanych do zdjęć 13x18

Dzieci rosną niezwykle szybko, a fotografia to najlepszy sposób na udokumentowanie ich życiowej podróży. W naszej ofercie znajdują się wsuwane albumy 13x18 na zdjęcia dziecięce, które można założyć jeszcze przed narodzeniem maleństwa. Obok zdjęć w formacie 13x18 jest miejsce na krótki wpis, w którym możemy zawrzeć datę i miejsce zrobienia zdjęcia, a także krótki opis okoliczności. Taki albumik będzie niezwykłą pamiątką zarówno dla dziecka, jak i dla jego najbliższych.

Albumy wsuwane do zdjęć 13x18 z okazji chrztu będą niezapomnianym prezentem. Albumik przeprowadzi nas przez całą uroczystość w formie zdjęć, a po czasie przypomni chwile, które w pamięci już się zatarły. Istnieje też możliwość personalizacji produktu poprzez wygrawerowanie imienia. Na okładce widnieje rysunek śpiącego dziecka i napis: Pamiątka Chrztu Świętego i podane przez nas imię. Takie prezenty są osobiste i mają bardziej indywidualny charakter.Podobną pamiątką są wsuwane albumy komunijne na fotografie o wymiarach 13x18, które zatroszczą się o zdjęcia dzieci z ich Pierwszej Komunii Świętej.

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej pary. W naszej ofercie posiadamy albumy wsuwane ma fotografie ślubne 13x18 mieszące 50, 100 i 200 zdjęć. Wyselekcjonowanie zdjęć weselnych i ułożenie ich w pięknym albumie będzie wspaniałym początkiem drogi nowożeńców. Dostępne są zarówno modele klasyczne, gładkie, jak i z delikatnymi elementami dekoracyjnymi.Nasze uniwersalne albumy wsuwane 13x18 to nie tylko wielkie okazje, ale też cenne chwile życia codziennego. W naszym sklepie znajdziemy zarówno albumy w bardzo eleganckich, ciemnych wydaniach, jak i takie z ciekawą grafiką i linią kolorystyczną. Wybrane modele posiadają również opcję wygrawerowania imienia.

Wszystkie albumy odznaczają się wysoką jakością i wykonaniem z dbałością o szczegóły. Jesteśmy pewni, że zarówno albumy klejone na gorące, jak i te z wszytymi kartami spełnią wszystkie postawione im wymogi.