Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Albumy na zdjęcia wsuwane 13x18

Już od ponad dwustu lat fotografia jest niezastąpionym sposobem na utrwalenie ulotnych momentów. Zdjęcia w popularnym formacie 13x18 to nie tylko fizyczny zapis wspomnień, ale też podróż w czasie do nastroju i emocji, które towarzyszyły ich wykonaniu. Dlatego ważne jest, by zapewnić im odpowiedni sposób przechowywania i ochronę. Format 13x18 jest na tyle duży, że pozwala cieszyć się zdjęciami idealnej jakości z widocznymi detalami. Sprawdzi się przy imprezach okolicznościowych, jak i przy chwytaniu momentów codzienności. Przy odpowiedniej konserwacji fotografie 13x18 będą cieszyć nasze oko latami

29 produkt(ów)

29 produkt(ów)

Albumy fotograficzne przeznaczone do zdjęć wsuwanych 13x18

Albumy wsuwane do zdjęć 13x18posiadają szereg przezroczystych kieszonek, które chronią zdjęcia przed odciskami palców, zabrudzeniami i zarysowaniami, a przy tym idealnie je eksponują. Ich dodatkową zaletą jest możliwość zmienienia kolejności w dowolnym momencie, ponieważ przechowywanie fotografii w tego typu albumach nie wymaga użycia kleju czy rzepów. W każdym momencie można też wymienić zdjęcie na inne.W naszej ofercie znajdują się albumy kieszeniowe 13x18, dedykowane różnym okazjom: komunijne, ślubne, dziecięce, z okazji chrztu, ale też albumy uniwersalne. Sprawdzą się jako prezent zarówno dla nas samych, jak i naszych najbliższych.Rodzaje albumów wsuwanych do zdjęć 13x18

Dzieci rosną niezwykle szybko, a fotografia to najlepszy sposób na udokumentowanie ich życiowej podróży. W naszej ofercie znajdują się wsuwane albumy 13x18 na zdjęcia dziecięce, które można założyć jeszcze przed narodzeniem maleństwa. Obok zdjęć w formacie 13x18 jest miejsce na krótki wpis, w którym możemy zawrzeć datę i miejsce zrobienia zdjęcia, a także krótki opis okoliczności. Taki albumik będzie niezwykłą pamiątką zarówno dla dziecka, jak i dla jego najbliższych.

Albumy wsuwane do zdjęć 13x18 z okazji chrztu będą niezapomnianym prezentem. Albumik przeprowadzi nas przez całą uroczystość w formie zdjęć, a po czasie przypomni chwile, które w pamięci już się zatarły. Istnieje też możliwość personalizacji produktu poprzez wygrawerowanie imienia. Na okładce widnieje rysunek śpiącego dziecka i napis: Pamiątka Chrztu Świętego i podane przez nas imię. Takie prezenty są osobiste i mają bardziej indywidualny charakter.Podobną pamiątką są wsuwane albumy komunijne na fotografie o wymiarach 13x18, które zatroszczą się o zdjęcia dzieci z ich Pierwszej Komunii Świętej.

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej pary. W naszej ofercie posiadamy albumy wsuwane ma fotografie ślubne 13x18 mieszące 50, 100 i 200 zdjęć. Wyselekcjonowanie zdjęć weselnych i ułożenie ich w pięknym albumie będzie wspaniałym początkiem drogi nowożeńców. Dostępne są zarówno modele klasyczne, gładkie, jak i z delikatnymi elementami dekoracyjnymi.Nasze uniwersalne albumy wsuwane 13x18 to nie tylko wielkie okazje, ale też cenne chwile życia codziennego. W naszym sklepie znajdziemy zarówno albumy w bardzo eleganckich, ciemnych wydaniach, jak i takie z ciekawą grafiką i linią kolorystyczną. Wybrane modele posiadają również opcję wygrawerowania imienia.

Wszystkie albumy odznaczają się wysoką jakością i wykonaniem z dbałością o szczegóły. Jesteśmy pewni, że zarówno albumy klejone na gorące, jak i te z wszytymi kartami spełnią wszystkie postawione im wymogi.