Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Średnie albumy wsuwane do 200 zdjęć

Średnie albumy wsuwane to optymalna pojemność albumu, która zapewnia jednoczesne przechowanie do 200 fotografii i łatwe dopasowanie egzemplarza do dłoni. Komfortowo możesz przeglądać ekspozycję pamiątek rodzinnych i nie martwić się, że album wypadnie z rąk, bo jest za duży i za ciężki.

Produktów od 1 do 33 z 204

Produktów od 1 do 33 z 204

Kieszonki średnich albumów mieszczących do 200 zdjęć umożliwiają łatwy dostęp do zdjęć i bezproblemowe umieszczenie w nich obrazów. Folia zabezpiecza przed przesuwaniem. Wybierasz taki album, który dopasowujesz do wielkości wywołanych zdjęć: 10x15, 11,5x15, 13x19, 15x21 lub 15x23. Jeśli chcesz opisać zdjęcie, co warto robić, bo ludzka pamięć jest ulotna, to odpowiedzią jest album z opisem jak Serduszka lub dziecięcy Gedeon Miko Różowy. Dzięki temu możesz nadać zwykłemu albumowi na zdjęcia charakter niezapomnianego pamiętnika, z żywym obrazem.

Dlaczego warto mieć średni album wsuwany do 200 zdjęć?

Takie albumy zapewniają nie tylko sporą pojemność, ale też dobre i bezpieczne miejsce do najefektywniejszego wyeksponowania fotografii. Pomimo większej ilości możesz obrazy posegregować w kolejności chronologicznej i stworzyć ciekawą historię. Taki album to nie tylko rodzinna pamiątka, która posłuży przyszłym pokoleniom. Średni album wsuwany do 200 zdjęć jest jak pudełko, do którego masz dostęp zawsze wtedy, kiedy chcesz przypomnieć sobie piękne chwile i ważne momenty Twojego życia. Pamiątka ważnych i przełomowych wydarzeń jak narodziny, śluby i uroczystości rodzinne o różnych charakterze.

Średni album fotograficzny do 200 zdjęć wsuwanych – korzyści

Album wsuwany na 200 fotografii to jedna z najkorzystniejszych wielkości i pojemności. Nie za duża i nie za małaW końcu idealnie poukładasz wszystkie fotografie. Nie będą już dłużej leżeć luzem. Kupienie albumu to pretekst, by w końcu wywołać zdjęcia. Większość tego nie robi, a szkoda. Żywe zdjęcie to szybki i łatwy dostęp do pamiątki. Album możesz zabrać ze sobą na rodzinne spotkanie. Wiesz, gdzie leży i łatwo jest po niego sięgnąć. Nośniki cyfrowe komplikują sprawę. Najpierw musisz włączyć sprzęt, przeszukać ogromną bazę, a i tak zdjęcie wyświetl się tylko na ekranie. 

Inne zalety średnich albumów na zdjęcia to:

  • bezpieczne przechowywanie do 200 fotografii,
  • klasyczny pomysł na prezent,
  • wysoka jakość, gwarantowana ręcznym szyciem i solidnym materiałem oprawy,
  • bogate wzornictwo i stylistyka,
  • możliwość dopasowania albumu do każdej uroczystości,
  • materiał do ręcznych prac DIY, na przykład scrapbookingu,
  • tworzenie tematycznych historii.

Poznaj dobry album do zdjęć po okładce

Zdecydowanie wygląd i wykonanie okładki przesądzają o jakości albumu. Ważne jest to, czy album jest szyty, czy klejony. Z jakiego materiału wykonano oprawę. Ekologiczna skóra zwiększa funkcjonalność produktu, a solidny i dobrze klejony karton daje gwarancję, że produkt dobrze będzie służył kilka lub kilkanaście lat. Bogata oferta sklepu stwarza możliwość wyboru takiego albumu, który będzie Ci odpowiadał pod kątem estetycznym. To ważne, w jakim stylu jest okładka, bo klasyczne kolory z ekoskóry ze złotymi zdobieniami będą pasować do wnętrz tradycyjnych. Taki album to także zdecydowanie lepszy wybór na prezent dla dziadków. Dla młodych osób wybieraj jasne i żywe kolory. Albumy wsuwane na 200 zdjęć mają nieść radość. Zawsze przenoszą do miłych chwil.