Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zawsze staramy się wysłać Państwa zamówienia jak najszybciej. Zazwyczaj czas wysłania paczki nie przekracza 24 godzin a i tak staramy się maksymalnie skrócić ten czas, aby zakupy dokonane w naszym sklepie dotarły do Państwa od razu.

Zamówienia opłacone szybkimi przelewami (przelewy24.pl) oraz pobraniowe złożone do godz. 12 tej zwykle wysyłamy tego samego dnia, natomiast zamówienia opłacane przelewem, po zaksięgowaniu wpłaty.

W przypadku przesyłki kurierskiej (DPD) zamówiony towar powinniście Państwo otrzymać następnego dnia roboczego od daty wysyłki.
W przypadku wysyłki do paczkomatów możliwość odebrania zamówionego towaru zazwyczaj następuje po 24 godzinach od wysyłki - także w soboty i w niedziele. Na odbiór paczki macie Państwo 48 godzin.

Odbiór osobisty możliwy jest od razu po złożeniu zamówienia w siedzibie firmy przy ul. Chałupnika 14 w godzinach: 8-16 w poniedziałki, środy i piątki.
We wtorki i czwartki pracujemy dłużej - od 8mej do 17tej aby ułatwić Państwu odebranie zamówienia w godzinach popołudniowych.