Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

drewniane pudełka na zdjęcia i pendrive

Powiedzenie: „Nie oceniaj książki po okładce” w tym przypadku zupełnie nie działa. Eksponowane w tej kategorii drewniane pudełka na zdjęcia są niezbędnym elementem kreowania pozytywnego wizerunku fotografa, a wartość jego usług wynoszą na zupełnie inny poziom. Skoro zdjęcia robisz z sercem, to mocno zaangażuj się również w proces tworzenia wyjątkowych opakowań do prac. Dzięki pudełkom do zdjęć w tej kategorii zrobisz wrażenie na swoich klientach i potwierdzisz swój profesjonalizm.

12 produkt(ów)

12 produkt(ów)

Drewniane pudełka na zdjęcia stanowią drobny szczegół, ale robią kolosalną różnicę w odbiorze. Stanowią integralną część budowania marki i zwiększają Twoją rozpoznawalność na rynku. Takie opakowanie fotografii poprawia wrażenia estetyczne i angażuje emocjonalnie – klient, trzymając w dłoniach taką niespodziankę, jeszcze nie wie, jak wygląda galeria zdjęć, ale już się z nimi mocno integruje.

 

Pudełko z drewna na zdjęcia – estetyka wizualna na wyższym poziomie

 

Produkty w tej kategorii tworzą unikalną kolekcję opakowań, których odbiorcą nie musi być wyłącznie fotograf. Asortyment dedykowany jest osobom, które chcą przekazać swoje podziękowania w niebanalnej odsłonie lub sprawić komuś wyjątkową niespodziankę. Eleganckie drewniane pudełko z grawerem podkreśli ważność chwil z zaślubin, chrzcin, komunii lub innych rodzinnych uroczystości. To wspaniały gadżet na prezent, zarówno w charakterze prywatnym, jak i komercyjnym.

 

Każdy model pudełka do zdjęć ma inne wnętrze. Niektóre opakowania to rozwiązanie 2w1 – środek zawiera przegródki na zdjęcia zarówno w papierowej formie, jak i osobne miejsce na pendive. Kolekcja eksponuje drewniane mini pudełka wyłącznie na nośnik cyfrowy i boxy przeznaczone tylko do papierowej wersji zdjęć. Wielkość pudełek jest dopasowana do standardowych rozmiarów zdjęć, a ich środek pomieści około 100 sztuk. Do wyboru masz wersję w 100% ekologiczną, z litego, wygładzonego drewna lub pudełka o ciemniejszym odcieniu venge, pokryte bejcą i lakierem.

 

Asortyment sklepu stanowi przykład personalizowanych akcesoriów fotograficznych. Grawer robiony na życzenie jest ujęty już w cenie drewnianego pudełka, a jego motyw wybierasz spośród 6 gotowych propozycji. Pudełka na fotografie bez napisów wysyłamy od ręki, a modele grawerowane w ciągu 5 dni roboczych. Na pudełku możemy również wykonać dowolny napis na życzenie. Surowcem, jaki został wykorzystany do tworzenia produktu jest sosna. Do środka możesz dobrać wypełnienie w postaci sosnowych wiór lub jutowego materiału. Drewniane pudełko na zdjęcia jest dwuczęściowe, z wysuwaną klapką. Zapraszamy do zakupów!