Back to Top

Formy płatności

Jest kilka metod płatności w naszym sklepie:

  • szybkie przelewy/Przelewy 24 – po potwierdzeniu zamówienia następuje automatyczne przeniesienie na stronę www.przelewy24.pl. Natychmiast po przelaniu należności sklep otrzymuje potwierdzenie płatności.
  • za pobraniem – za zamówienie płacą Państwo dopiero przy odbiorze przesyłki. W zależności od wybranej formy przesyłki (dostarczenia zamówionego towaru) pieniądze odbiera kurier (przy przesyłce kurierskiej) lub listonosz (przy przesyłce pocztowej);
  • przelew bankowy (płatność z góry) - po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo e-maila z potwierdzeniem zawierającym numer konta bankowego oraz tytuł płatności. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie (sklep www.fotokoszyk.pl ma swój rachunek w mBanku, który aktualizuje transakcje o godz. 13) wyślemy zamówienie, o czym poinformujemy Państwa, wysyłając e-maila.
  • gotówka (przy odbiorze osobistym) - ta forma płatności możliwa jest w siedzibie sklepu w Krakowie (przy ul. Chałupnika 14).
  • karta płatnicza w głównej siedzibie ul. Chałupnika 14 w Krakowie.

  • karta płatnicza poprzez szybkie przelewy/Przelewy24.
    Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.