Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Album Ślubny Walther Amore (tradycyjny 60 białych stron)

Album Ślubny Walther Amore (tradycyjny 60 białych stron)

UH-121

Zobacz inne produkty z kolekcji: Walther Amore

Koszt dostawy: od 11zł

ten produkt wyślemy : Pn, 24.06

Dostępność: Brak w magazynie

98,00 zł

Szczegóły

Dla zakochanych.

Biała okładka nie jest śnieżno-biała. Z jednej strony ma delikatny, srebrzysty połysk a z drugiej wpada lekko w ecru. Okładka wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Jest to materiał przypominający fakturą płótno; materiał pokryty jest warstwą, która zabezpiecza go przed zabrudzeniem i nadaje albumowi delikatny połysk.

Pośrodku albumu znajduje się okienko, w które można wsunąć wybrane, najładniejsze zdjęcie ślubne. Okienko ma kształt serca. Zdjęcie wsuwa się w specjalną kieszonkę, w tym albumie jest dodatkowa karta, która zakrywa wewnętrzną stronę okładki, tak więc okienko nie jest widoczne. Takie szczegółowe i staranne wykończeni świadczy o jakości tego pięknego albumu.

W środku znajdują się bardzo grube, białe karty przekładane białym pergaminem. W albumie umieszczone są dwie strony, które umożliwiają wpis (nie mają tekstu, są delikatnie, dość neutralnie zdobione).

Album jest starannie wykonany. Karty są bezkwasowe więc bezpieczne dla zdjęć, wszywane w grzbiet albumu.Wg producenta album pomieści 108 zdjęć wielkości 10x15 cm lub 54 zdjęć wielkości 13x18 cm.

Album  wyjątkowy, dla osób , które cenią sobie wysoką jakość i pragną aby album przetrwał wiele lat.

Naszym zdaniem to jeden z ładniejszych, klasycznych albumów ślubnych.