Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku

Menu

Album Walther Flora Pomarańczowa (50 stron pod folię)

Album Walther Flora Pomarańczowa (50 stron pod folię)

SK-150

Koszt dostawy: od 11zł

ten produkt wyślemy : Wt, 27.02

Dostępność: Brak w magazynie

69,00 zł

Szczegóły

Kolorowy album na zdjęcia.

Kolorowa, matowa okładka nie odbija światła. Utrzymana jest w pomarańczowej kolorystyce. Na środku znajdują się trzy prostokątne zdjęcia przedstawiające kwiat storczyka w zbliżeniu.
Na dole okładki albumu jest napis: Photos.
Grzbiet oraz tył albumu są podobnie zdobione, z tyłu znajduje się sygnatura Walthera.

W środku są grube, kremowe karty pokryte folią.

Zazwyczaj karty umieszczone są na spirali lub w segregatorze natomiast w tym albumie przedłużono folię, która pokrywa karty i zgrzano ją  oraz wszyto w grzbiet albumu jest to nietypowe, ale  bardzo wygodne rozwiązanie. Karty odwracają się z łatwością. Zapewnia to również trwałość albumowi.

Dodatkowym atutem albumu jest jego wielkość i ilość stron. Karty są bardzo duże (30 cm na 32,5 cm). Na jednej stronie albumu można umieścić 5 zdjęć wielkości 10x15. To oznacza, że w albumie zmieścicie Państwo do 250 zdjęć 10x15 lub 150 zdjęć wielkości 13x18.

Album samoprzylepny to album, w którym zdjęcie umieszcza się na tle i zakrywa folią.

Zalety takiego albumu "pod folię" są oczywiste: macie Państwo możliwość zmiany kolejności, wymiany czy też poprawienia zdjęcia bez uszczerbku dla wyglądu albumu. W albumie takim można umieścić zdjęcia różnych rozmiarów od 9x13, poprzez 15x21 aż do rozmiarów nietypowych np. kwadratów.
Albumy takie są wytrzymałe, ponieważ karty, na których umieszczane są zdjęcia są grube.