Back to Top

Album Walther Ti Amo XXL (tradycyjny 100 kremowych stron)

Opis

Dla zakochanych.

Biała okładka nie jest śnieżno-biała. Z jednej strony ma delikatny, srebrzysty połysk a z drugiej wpada lekko w ecru. Okładka wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Jest to materiał przypominający fakturą płótno; materiał pokryty jest warstwą, która zabezpiecza go przed zabrudzeniem i nadaje albumowi delikatny połysk.

Pośrodku albumu znajduje się okienko, w które można wsunąć wybrane, najładniejsze zdjęcie ślubne. Zdjęcie wsuwa się w specjalną kieszonkę, w tym albumie jest dodatkowa karta, która zakrywa wewnętrzną stronę okładki, tak więc okienko nie jest widoczne. Takie szczegółowe i staranne wykończeni świadczy o jakości tego pięknego albumu.

W środku znajdują się bardzo duże, bardzo grube, kremowe karty przekładane białym pergaminem. W albumie umieszczone są dwie strony, które umożliwiają wpis (nie mają tekstu, są delikatnie, dość neutralnie zdobione).
Album jest starannie wykonany. Karty są bezkwasowe więc bezpieczne dla zdjęć, wszywane w grzbiet albumu. Wg producenta album pomieści 552 zdjęcia wielkości 10x15 cm lub 368 zdjęć wielkości 13x18 cm.
Wielkość albumu: 34cm na 33,5 cm, wielkość karty: 31cm na 32,5cm.

Album  wyjątkowy, dla osób , które cenią sobie wysoką jakość i pragną aby album przetrwał wiele lat.

Naszym zdaniem to jeden z ładniejszych, klasycznych albumów ślubnych.